Individuální terapie – reflexní terapie

U individuální terapie se zaměříme na zdravotní problém, který Vás trápí hlavně v oblasti zad, plotének, bolesti kyčlí, blokace krční páteře, často spojené s bolestí hlavy – migrény.

Reflexní terapie

Domluvíme se předem jakou metodu zvolíme, tak aby byla pro Vás co nejpřínosnější.  Při této terapii nabízím diagnózu z reflexních plosek na chodidlech. Diagnóza pomůže určit zdravotní problém, který může být příčinou bolesti zad.

Terapie

U samotné terapie používám reflexní uvolnění zad a Breussovu masáž zad, terapii teplem pomocí rašeliny,  uvolnění krční páteře v sedě. Velmi účinná reflexní terapie – tlaky ovlivňuji reflexní plošky na chodidlech, které příznivě ovlivňují funkci vnitřních orgánů, uvolňují pohybový aparát, blokády na páteři, bolesti hlavy. Dále masáž šíje v leže , popřípadě masáž celých zad. V případě vyčerpání a špatného psychického rozpoložení klienta používám akupunkturních bodů na energetické zprůchodnění těla, které je pro klienty velmi uvolňující.

Uvolnění krční páteře

Probíhá v sedě na židli. Nedělám žádné trhavé a prudké pohyby. Uvolnění je za pomocí palce, který přiměřeně stlačí body podél páteře, úponů pod týlní kostí, uvolní  ramenní pásy. Pohyb v krční páteři je pomalý,  spojený se stiskem bodů, které uvolňují šíjové svalstvo.

Breussova masáž

Regeneruje meziobratlové ploténky, čímž řeší široké spektrum zdravotních problémů. Mimo to uvolňuje i psychické bloky. U klientů je velmi oblíbená. Je to velmi příjemná masáž. Dá se provést jako samostatná masáž.

Reflexní terapie

Reflexní terapie pracuje s reflexními body, které jsou po celém těle, nejčastěji se ovlivňují reflexní plošky na chodidlech.

Kdy je reflexní terapii vhodné využít:

  • bolestech zad a plotének. Problémy s ploténkami souvisí většinou s oslabenou ledvinovou  energii
  • blokace krční páteře – často souvisí s disharmonii v žlučníku a játrech a z těchto důvodů velmi  často vzniká bolest hlavy –   MIGRÉNA
  • bolest kloubů – často spojenou s oslabenou energii v ledvinách, hromadění odpadních látek, nadváha a špatné stravovací  návyky
  • zlepšuje zažívání, činnost vnitřních orgánů
  • pomáhá s únavou, nespavostí
  • celkově aktivuje imunitní systém
  • účinkem reflexní terapie dochází k DETOXIKACI těla

CENA:

Komplexní reflexní terapie……….,,,,,..90min/650kč (zahrnuje reflexní diagnózu, uvolnění krční páteře, zprůchodnění meridiánových drah, reflexní terapii na chodidlech a masáž vycházející z Bresse)

Dle dohody lze sestavit terapie na…….60min/400kč (pokud máte například problémy hlavně v krční páteři nebo jen v bederní oblasti)