Máte doma Koně? Možná ano, a ani o tom nevíte.

Dnešním dnem 21. 5.  jsme vstoupili do měsíční energie oslňujícího, ohnivého Koně, který bude vládnout až  do 20. 6.

Je to energie rychlá, Kůň se nesmí zastavit, nejradši je v poklusu.

Miluje svobodu, volnost, lidi. Tento měsíc Vám pomůže k realizaci Vašich plánů, je plný nadšení a odvahy. Dá Vám sílu ukázat světu  co umíte.

Máte Koně ve Vašem astrotypu? Ať v roce narození, měsíci či hodině?

Pak milujete svobodu. Koně imponují svou srdečností a zemitostí, jsou velice citlivý a zároveň i velice hovorný. Srdcem jste dobrodruzi. Milujete davy lidi, velké prostory, sportovní dění, koncerty, divadlo, přírodu. Jste lidé s přirozenými vůdčími talenty. Bývá s Vámi zábava. Vašim negativem může být impulzívnost a tvrdohlavost. Může se to projevovat rychlým vzplanutím, na které brzo zapomenete, ale druzí se neotřepou tak rychle jako Vy.  Někdy si člověk ve znamení Koně, myslí, že musí být vše podle něho a když není, tak se vzteká. Na Vaši obranu lze nutno říct, že nejste úmyslně netaktní a bezohlední. Pouze nemůžete čekat na ostatní, až Vás dostihnou nebo Vám budou stačit, ať již v rychlosti myšlení nebo hořečné fyzické aktivitě.

Takže pokud máte doma Koně, je nutné pochopit, že ať on či ona věří v Život a Svobodu a jeho cílem je dosažení Štěstí. Pokud budou Vaše cíle stejné, je vše v pořádku a nebude Vám stát v cestě.

Ta svoboda je myšlena i v pracovním prostředí. Koně mývají velké a povznášející myšlenky, navrhují nové přístupy a řeší složité problémy. Je důležité, aby Kůň nikdy nezahálel. Pokud má nenáročnou práci, jeho výkonnost klesá. A to znamená i u dětí. Malé koně potřebují mýt výzvy a zvládnout toho hodně, klidně jim můžete dát encyklopedii a oni se jí prokoušou. Hlavně nezahálet!

Znáte to úsloví: „Nechejme to koňovi, ten má vetší hlavu“. Je to tak, jsou velmi obratní a poradí si s plno věcmi sami. 

Podívejte se na něj. Jak je krásný, jak je mu dobře, když má svobodu, může cválat a nechat svoji hřívu na obdiv.

Tak to je KŮŇ.