ASTROTYP – PSYCHOLOGICKÝ ROZBOR

Nejedná se o zjišťování budoucnosti.

Smyslem astrotypu je zjistit Váš charakter, Vaše mantinely a potenciály,  talenty a začít je využívat ve Vašich životech.


 

 

K čemu vám znalost astrotypu může posloužit?

  • Poznání sebe sama – co je Vám příjemné a přirozené a co už ne (např. proč potřebuji být osamotě víc než jiní lidé, proč mi trvá déle něž se k něčemu rozhodnu anebo naopak potřebuji akci a dělat věci hned).
  • Pochopení Vašich potřeb v každodenním životě. Co je pro mě nejvýhodnější a kde už mě to vysiluje a třeba i nebaví, např. Vás může bavit mnohem více tvořit, mít nápady než sedět nad čísly.
  • Zjistíte své talenty, svoji životní cestu, která Vám může pomoci s výběrem svého povolání.
  • Svoji životní sílu. Zda nadměrně nezatěžujete své tělo. Anebo naopak máte rezervy.
  • Astrotyp se dá velmi dobře využít při výchově potomků – znalostí jeho energií a charakteru ho budete umět více pochopit. Porozumět jeho potřebám, jeho talentům, zjistíte např. že je mu přirozenější být více osamotě, než být ve velké společnosti anebo že pohyb a divokost je mu přirozená, atd.

 

Co je k výkladu potřeba znát?

Datum narození, rok a hodinu narození.

Jak dlouho výklad trvá a jak probíhá?

Výklad trvá cca 1h. Jde o přátelský rozhovor, bavíme se o tom, co v životě řešíte a nacházíme odpovědi v astrotypu. Můžete si dělat poznámky . Na přání může být i v písemné formě, ale celková cena bude vyšší.

Máte další otázky, volejte či pište.