Bližší popis astrotypu a kdy můžu ocenit jeho praktičnost?

Jak už jsem zmiňovala, není to horoskop ani výklad budoucnosti. Astrotyp má jiný úkol. V podstatě astrotyp je pro nás nesmírně cenným pomocníkem při vyhledávání, definování a odstraňování disharmonií, které nás provázejí životem jako poruchy, problémy nebo nemoci našeho těla i duše.

Dozvíte se jaké vlastnosti a charakter jste si vybrali pro Váš život, které jsou zobrazeny pomocí 12 zvířaty – archetypy, které v sobě nesou jak pozitivní vlastnosti, tak negativní, vše je v rovnováze. Např. pes co by představitelem ochrany a zastánce práva se potýká s uzavřeností a krajní tvrdohlavostí, umíněností.

A dále si vybíráme z 5 prvků – 6 energií:

Dřevo – energie vítr

–  Oheň – energie teplo a žár

–  Země – energie vlhka

–  Kov – energie sucha

–  Voda – energie chladu

Prvky udávají jak se projevujeme, jak se chováme a co jsme schopni dělat.

Např. člověk, který má v astrotypu pouze jangové Dřevo a jangový Oheň, může být jen velmi těžko klidný, systematický, pomalý, mlčenlivý, neprůbojný.

Naopak pro člověka, který bude mít v astrotypu pouze jinový Kov a Vodu, to nebude žádný problém.

Působení prvku se projevuje všude kolem nás a my si z výčtu astrotypu lehce odvodíme, která barva, orgán, chuť a tvar nás v životě podpoří a posílí.

Např. k prvku dřeva náleží chuť kyselá a orgán játra, tudíž už jen chutí kyselou si můžeme posílit játra. Někdy chuť na kyselou okurku je neodolatelná, zvlášť po dlouhém hýřivém večeru.

Máte další otázky, volejte či pište.