SYMBOLIKA BAREV spojená s učinky vůní ALTEARAH BIO

Jde o 14 kompozic vůní namíchaných z éterických olejů tak, že nesou frekvenci a energii jednotlivých barev.

Barvy, které byly zvoleny pro přípravky Altéarah BIO, nebyly vybrány náhodou.

14 barev a s nimi spojený výběr klíčových slov odpovídá důkladně propracované symbolice a pomůžou Vám intuitivně, ale jistě vybrat, co Vašemu tělu chybí.

Altearah barevná paleta

 

Purpurová – ENERGIE

Terapie-Monika-Altearah-purpurovaBarva síly a životní energie. Její hloubka uzemňuje a stabilizuje, základ pro překonání překážek v těžkých obdobích našeho života.

Účinek: Posilující, revitalizační, zahřívá zevnitř, cítit přítomný okamžik a cítit se v bezpečí, zlepšuje náladu, na depresivní stavy, na pocit, kdy se chceme na vše vykašlat. Působí na kostru, bolesti zad, klouby, při únavě, vyčerpanosti.

 

Červená – VITALITA

Terapie-Monika-Altearah-cervenaStimulující barva. Odstraňuje únavu, dodává chuť uskutečňovat naše plány.

Účinek: Vyburcuje, rozproudí, uklidní nebo i překvapí, okamžité doplnění energie, znovunalezení chuti jednat, umožňuje lepší organizaci času s méně stresu. Sklíčenost, ztráta libida, nespokojenost se svým tělem, finanční problémy. Působí na krevní oběh, křečové žíly, hemeroidy, zácpu.

 

 Oranžová – KREATIVITA

Terapie-Monika-Altearah-oranzovaDodává vnitřní sílu, vyrovnanost a uvolnění, pro využití veškerých našich možností.

Účinek: Uklidňující, upokojující, posilující. Podpoří naši kreativitu. Evokuje smyslnost, vzbuzuje touhu, podporuje plodnost. Působí na lymfatický systém, dolní část bříška, kříž, ledviny, bolestivá menstruace.

 Zlatá – DŮVĚRA

Terapie-Monika-Altearah-zlata

Uvolnit se, být sám sebou, zářit . V zlaté nalezneme znovu sebe samého.

Účinek: Antidepresivní, posiluje sebedůvěru a osobní charisma, na strach, hněv, jít svojí cestou. Působí na žaludek, nervový systém, nedostatek žaludečních šťáv, uklidňuje psychiku.

 

Žlutá- RADOST

Terapie-Monika-Altearah-zluta

Barva odvahy, radosti a energie. Doporučována pro potěšení  osob v depresi.

Účinek: Přináší radost, napomáhá k bezprostřednosti, spontalitě a k akci. Pro lidi co se stydí. Na netrpělivost, vztek, agresivitu. Působí na játra, kůži, spojená s chutí na sladké, buď příliš nebo nesnášenlivost.

 

Zelená – SVĚŽEST

Terapie-Monika-Altearah-zelena

Synonymum naděje, povzbuzuje otevřít se novému a podporuje rozhodnost a jednat sám za sebe.

Účinek: Osvěžující, povzbuzující, nabádá nadechnout se, otevřít se. Pro nové začátky. Působí na bránici, dýchací ústrojí, žlučník, imunitu.

 

 

 Smaragdová – NADECHNUTÍ

Terapie-Monika-Altearah-smaragdova

Obnovuje obranný životní prostor, abychom se vyvarovali veškerým druhům nátlaku a napětí.

Účinek: Okysličující, regenerující, aktivizující, mobilizující. Obnovuje náš životní prostor, soucitnost, dát a držet limity. Působí na plíce, astma, problémy s dýcháním, angíny, problémy s imunitou, srdce.

 

Tyrkysová – VYROVNANOST

Zprošťuje stresu, uvolňuje, otevírá, osvobozuje, sdílení, komunikace.   Terapie-Monika-Altearah-tyrkysova

Účinek: Okamžitá pohoda, absolutní klid, tělo i mysl se uvolní, nastane ticho A pokoj. Nejlepší spojenec pro vyřešení problému a při tom zůstat klidní.Zklidní náš hektický život. Působí na srdce, plíce, krk, na migrény, nespavost.

 

Růžová – NĚHA

Terapie-Monika-Altearah-ruzova

Posiluje a uklidňuje. Pomáhá obnovit sebelásku.

Účinek: Zjemňuje a otupuje hloubku zranění při ztrátě blízké osoby. Delikátní vůně nás něžně obejme, ochrání. Pro srdce, které touží po lásce. Na smutek. Nutnost sáhnout po sladkém. Působí na srdce, imunitu.

 

 Modrá  – KLID

Terapie-Monika-Altearah-modra

Barva slova, vyjádření, vzájemné výměny mezi osobami, podporuje výřečnost.

Účinek: Blahodárně utišující, posilující, zbavuje napětí a trémy, navozuje okamžitý pocit Klidu soustředění. Dává odvahu k svobodnému projevu, zklidňuje hlas a zefektivňuje komunikativnost . Působí na hrdlo a krk, štítnou žlázu, ztráta hlasu, zánět mandlí, pískání v uších, bolest zubů.

 

Indigová – JASNOZŘIVOST

Terapie-Monika-Altearah-indigova

Zjemňuje smysly, podporuje intuici , pochopení, ujasňuje myšlenky.

Účinek: Čistí a vyjasňuje mysl, rozvíjí nejsubtilnější vnímání a schopnost vize. Nalezení klidného spánku, ulevuje očím, rýmě, migrény. Zlepšuje  koncentraci, ideální pro studenty v období zkoušek. Působí na rýmu, migrény, poruchy zraku a sluchu.

 

Fialová – ROVNOVÁHA

Terapie-Monika-Altearah-fialova

Evokuje rozvahu, vyrovnanost, harmonii, jednoduchost.

Účinek: Uklidňující, žít v přítomnosti.  Usnadňuje přechod mezi něčím starým a začátkem novým, uzavření životního cyklu, přijmutí smrti. Výborná pro starší lidi. Pochopit okolí. Pokud myslíme na realizaci projektu, pomůže nám poslechnout naši intuici. Působí na hlavu, horní část  lebky.

 

Bílá – ČIROST

Terapie-Monika-Altearah-bila

Revitalizuje a pročišťuje tělo, harmonizuje, spojuje souvislosti, detoxikace.

Účinek: Omlazující, očišťující, detoxikace, po operacích, těžkých nemocích, antibiotikách. Bílá je čističkou. Vedeme-li život ve městě,  v znečištěném ovzduší, zmatek v každodenním životě, provázejí-li nás lítosti. Při časových posunech, hlavně při cestování.

 

Stříbrná – POSÍLENÍ

Terapie-Monika-Altearah-stribrnaDoporučovaná pro úlevu od nevolnosti a bolesti, léčivá. Napomáhá k zahojení ran a zotavení po prožití jakéhokoliv fyzického či psychického  šoku (úraz, rozchod, roztržka, špatná zpráva). V oleji má omlazující efekt – výborný na pleť.

Účinek: Protizánětlivý, zahojení malých zranění, lehkých popálenin, modřin, uštípnutí, k zacelení jizev. Na celé tělo, má omlazující účinek.

 

Více o ALTEARAH BIO

V případě, že by jste potřebovali poradit, jaký přípravek vybrat kontaktujte mne na 777 949 212, www.terapiemonika.cz.